BlogZdrowie

Zdrowa odzywka do rzęs?

Zdrowa odzywka do rzęs?

Oferowane na dzisiejszym rynku branży kosmetycznej odżywka do rzęs jest produktem, który wciąż zdobywa coraz większą popularność.

Kuracja z ich zastosowaniem ma za zadanie stymulować ich naturalny przyrost. Dzięki specjalnie skomponowanym składnikom serum w szybki sposób odżywia rzęsy sprawiając, że z dnia na dzień stają się siniejsze u nasady a nawet powraca ich witalność. W składzie niektórych odżywek bardzo ważne miejsce zjmuje aktywny składnik, który dodaje im blasku. Już po kilku dniach stosowania zaczynają być widoczne pierwsze efekty.
Jednak pośród polecanej oferty drogerii trudno bez pomocy fachowca wybrać samodzielnie najlepszy produkt. Nie zawsze gwarancje znajdujące się na opakowaniu są w stanie spełnić oczekiwania a w ofercie sklepowej najczęściej dostępne są nie najbardziej skuteczne ale najtańsze bądź najdroższe odżywki.
Podczas wyboru odpowiedniego serum trzeba koniecznie bardzo dobrze przyjrzeć się składnikom jakie wchodzą w formułę, bo to od nich przede wszystkim zależy skuteczność preparatu. Zdrowa odzywka do rzęs?

Na pierwszej pozycji powinna znaleźć się substancja czynna, która odpowiada za stymulację wzrostu, kwas hialuronowy, który zwiększa nawilżenie włosów oraz witaminy B5 i E, które dobrze wpływają na poprawę ich struktury.

W składzie odżywki znaleźć można również zapobiegającą podrażnieniom skóry okalającego rzęsy alantolinę jak również ekstrakty pochodzenia roślinneo, których właściwości znacznie wzmacniają moc preparatów.
Dla ułatwienia wyboru skutecznej odżywki można także skorzystać z popularnego rankingu produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji rzęs. Wirtualny ranking powstaje na bazie opinii osób, które już testowały dostępne w sprzedaży produkty co zapewnia jego rzetelność.

Udostępnij

O autorze