Blog

Jasne płytki gresowe do łazienki

Jasne płytki gresowe do łazienki

Jasne płytki w łazience mogą optycznie powiększać pomieszczenie, do wyboru mamy obecnie wiele różnych płytek, mogą być to przykładowo płytki gresowe imitujące jasny marmur, często stosowany jest gres szkliwiony, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku podłóg.

Płytki imitujące marmur dodadzą elegancji, sprawdzają się bardzo dobrze także w połączeniu z płytkami ciemniejszymi.

Jasne płytki gresowe do łazienki

Seria płytek Edmonton Grey

Ciekawym pomysłem na podłogę oraz ściany może być płytka Edmonton, jest to gres rektyfikowany, przycięty przy brzegach, aby uzyskać proste zakończenia, dzięki czemu łatwo dopasowujemy płytki, uzyskujemy możliwość łatwego połączenia, zminimalizowania grubości fugi. Model Egen Edmonton to płytki w rozmiarach 60 x 60 cm i 80 x 80 cm, dzięki czemu będziemy mogli łatwo dopasować je do różnych pomieszczeń. Standardowe rozmiary ułatwiają także połączenie z innymi modelami płytek.

Płytki posiadają trzecią klasę ścieralności, możemy zastosować je w domach, firmach, w budynkach użyteczności publicznej. Gres jest mrozoodporny, zatem sprawdzi się także na balkonach oraz tarasach. Często wykorzystywany jest także jako obudowa dolnych elementów elewacji budynków. Grubość płytki jest charakterystyczna dla gresu i wynosi 9 mm, płytka charakteryzuje odporność na ścieranie PEI IV, jest to zatem płytka trwała, dobrze sprawdza się również w przedpokoju, w miejscach o większym natężeniu ruchu. Wykorzystanie gresu jest bardzo dobrym pomysłem ze względu na jego trwałość, dzięki temu przez wiele lat będziemy mogli cieszyć się eleganckimi płytkami na naszej podłodze lub też ścianie. Jasna kolorystyka będzie zaletą dla osób szukających pomieszczeń jasnych. Jest to płytka imitująca marmur w dwóch wersjach, Edmonton Light Grey i Edmonton Dark Grey, mamy do wyboru dwie wersje kolorystyczne, jasną oraz ciemniejszą.

Płytka bardzo dobrze imituje marmur, posiada charakterystyczne białe żyłki, które do złudzenia upodabniają ją do kamienia naturalnego, jest to duża zaleta dla osób, które poszukują pomysłu na bardzo eleganckie wnętrza. Możemy zakupić je na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/EDMONTON/7567 w dwóch rozmiarach. Jest to gres polerowany gatunku pierwszego, charakteryzujący się wysoką jakością.

Udostępnij

O autorze