Blog

Pawilony mieszkalne dla pracowników

Pawilony mieszkalne dla pracowników

Pawilony z płyt warstwowych bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych, wykorzystują je przykładowo firmy budowlane, które chcą zapewnić swoim pracownikom nocleg.

W tym przypadku przygotowanie noclegu na miejscu często będzie lepszym pomysłem niż dowożenie pracowników z odległych hoteli, miejsc noclegowych. Z pewnością wykorzystanie kontenerów może być także przystosowaniem ich na potrzeby przechowywania maszyn i urządzeń, możemy przygotować z nich także garaż.

Pawilony mieszkalne dla pracowników

Pawilony pracownicze z płyty warstwowej

Pawilony mieszkalne z płyt warstwowych można wykorzystać bez potrzeby wystawienia podmurówki, dzięki temu jest to budynek tymczasowy. Dużą zaletą jest możliwość ustawienia go bez potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę. Są to najczęściej budynki wykorzystywane w okresie prowadzenia prac, możemy zamówić pawilony wyposażone w łazienkę, aneks kuchenny, ogrzewanie. Dzięki temu będą to budynki całoroczne, można wykorzystać ogrzewanie elektryczne lub też gazowe. Obecnie pawilony posiadają coraz lepsze wyposażenie, może być to także bojler, który pozwoli na uzyskanie ciepłej wody, zatem mogą zapewniać one bardzo dobre warunki. Dodatkowo pełnią one także rolę budynków magazynowych, stołówki, miejsca zebrań.

Zaletą wykorzystania pawilonów jest także szybkość montażu, producenci dostarczają je na miejsce w postaci prefabrykatów, dzięki czemu można szybko je złożyć. Podobnie pawilon można rozłożyć na części, przewieźć w inne miejsce. Sprawdzi się to bardzo dobrze w przypadku firm budowlanych, które wykonują często pracę na terenach odległych od miast, gdzie można byłoby wynająć hotel. Kontenery tego typu bardzo dobrze sprawdzają się także jako punkty usługowe, handlowe czy też gastronomiczne. Możliwość ustawienia bez ingerencji w działkę pozwala na ulokowanie ich w bardzo dogodnych miejscach, w centrum miasta, gdzie będziemy mogli prowadzić działalność.

Więcej informacji znajdziemy na stronie https://epawilony.pl, pawilony dostępne są w różnej kolorystyce, możemy dobrać wielkość oraz kształt okien oraz drzwi. Mogą posiadać ocieplenie, będzie to styropian lub też pianka, dzięki czemu są to budynki całoroczne.

Udostępnij

O autorze