Blog

Nie potrzebujesz biura podróży, aby wybrać świetny hotel?

Nie potrzebujesz biura podróży, aby wybrać świetny hotel?

Jeśli miałbyś ocenić swój ostatni pobyt w hotelu, jaką byś ocenił? Ogólnie rzecz biorąc, czy uważasz, że jesteś całkiem dobry w wybieraniu odpowiednich hoteli w ramach swojego budżetu? Poniższe informacje pomogą Ci, gdy zdecydujesz się na kolejny hotel, w którym Ty i Twoja rodzina położycie głowy.Aby ograniczyć pakowanie do minimum podczas długiej podróży do jednego miejsca, wybierz hotel, który oferuje pralnię na monety.

W ten sposób nie musisz się tak dużo pakować, a mniej więcej w połowie podróży możesz wszystko wyprać i wysuszyć. Kiedy zbliża się pora wyjścia, powtórz proces, aby nie wracać do domu z mnóstwem brudnych ubrań.Planując wakacje, pamiętaj o dokonaniu wszystkich rezerwacji hotelowych z dużym wyprzedzeniem. W ten sposób możesz zablokować niższe stawki. Jeśli masz pewną swobodę co do tego, kiedy wybierasz się na wakacje, koniecznie zapoznaj się z cenami poza sezonem. Bardzo często stawka, którą płacisz poza godzinami szczytu jest znacznie niższa.Jeśli jesteś członkiem programu lojalnościowego lub dużo podróżujesz, spróbuj dołączyć do hotelowego programu lojalnościowego. Możesz zdobywać punkty i wykorzystywać je na nadchodzące pobyty. Możesz również zdobywać mile lotnicze, jeśli hotel jest partnerem programu dla osób często podróżujących. Sprawdź na stronie internetowej linii lotniczej lub hotelu, do czego się kwalifikujesz.Poświęć trochę czasu na przeczytanie recenzji hoteli pozostawionych przez prawdziwych klientów, zanim dokonasz rezerwacji. Opinie te są często najlepszym źródłem informacji, ponieważ są pisane przez osoby, które faktycznie przebywały w hotelu. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na najnowsze recenzje, ponieważ hotel mógł już zająć się starszymi skargami.Czy często zatrzymujesz się w określonej sieci hotelowej? Rozważ zapisanie się do ich klubu lojalnościowego. Nie potrzebujesz biura podróży, aby wybrać świetny hotel?

Dopóki jest to darmowe, tak naprawdę nie masz nic do stracenia.

Podanie hotelowi swoich danych kontaktowych może oznaczać uzyskanie specjalnych korzyści, z których możesz skorzystać następnym razem, gdy się w nim zatrzymasz.Jeśli wiesz, że będziesz musiał wykonywać połączenia telefoniczne z pokoju hotelowego, upewnij się, że masz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Zamiast korzystać z telefonu w pokoju i płacić za rękę i nogę, skorzystaj z bezpłatnej usługi telefonii internetowej. Na przykład możliwościami są zarówno Skype, jak i Line.Pluskwy stały się problemem w hotelach w ostatnich latach, więc po wejściu do pokoju hotelowego sprawdź, czy nie ma tych stworzeń. Sprawdź, czy nie ma plam na pościeli i za ścianami. Jeśli zauważysz jakiekolwiek znaki wskazujące na możliwą obecność pluskiew, poproś o inny pokój. Pluskwy mogą podróżować z tobą do domu w bagażu, powodując niepożądaną plagę w twoim domu.Wykorzystaj Twittera na swoją korzyść. Przed dokonaniem rezerwacji w hotelu, tweetuj obiekt i sprawdź, czy są dostępne jakieś zniżki. Media społecznościowe stają się bardziej popularne niż kiedykolwiek, a hotele używają tego medium, aby przekazać informacje o ofertach specjalnych, które tam oferują. Jeśli nie znasz się na tweetowaniu, możesz po prostu skorzystać z funkcji wyszukiwania na Twitterze.Jeśli Wi-Fi jest bardzo ważnym udogodnieniem i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na pobycie w hotelu, dobrym pomysłem byłoby zatrzymanie się w miejscu na średnim poziomie. Chociaż hotele z wyższej półki mogą być nieco przytulniejsze, zwykle mają dopłatę za korzystanie z Internetu.Prawie każdy popełnił błąd w tym czy innym momencie przy wyborze hotelu. Kluczem jest tutaj, abyś nie popełniał ponownie tego typu błędów. Upewnij się, że skorzystasz ze szczegółowych porad, aby nie martwić się o kolejny pobyt w hotelu.

Udostępnij

O autorze