Blog

Twoje potrzeby ubezpieczeniowe i uzyskiwanie najlepszych ofert

Twoje potrzeby ubezpieczeniowe i uzyskiwanie najlepszych ofert

Wszyscy potrzebujemy ubezpieczenia na tak wiele różnych rzeczy w naszym życiu.

Ubezpieczamy nasze domy, samochody, zdrowie, a nawet życie. Przy tak wielu różnych rodzajach ubezpieczeń – z tak wielu różnych powodów – może być trudno utrzymać je prosto! W tym artykule dowiesz się, jak zrobić to dobrze!Uważaj na wszelkie umowy o zachowaniu poufności lub poufności przedstawione podczas roszczenia ubezpieczeniowego. Możesz nieświadomie zrezygnować z maksymalnych dozwolonych świadczeń. Pamiętaj, aby najpierw skonsultować się z prawnikiem, aby upewnić się, że to, co podpisujesz, jest zgodne z prawem i uczciwe dla wszystkich stron.Aby utrzymać koszty ubezpieczenia podróżnego na niskim poziomie, sprawdź, co pokryje Twój obecny plan ubezpieczenia zdrowotnego. Niektóre polisy i Medicare nie oferują żadnego ubezpieczenia poza Stanami Zjednoczonymi i terytoriami, inne mogą pokrywać tylko stałą kwotę za wypadek, ale nic za chorobę wymagającą hospitalizacji.Jeśli jesteś pustym gniazdem przeprowadzającym się do nowego domu, nie ryzykuj, że twoje ciężko zarobione artykuły gospodarstwa domowego i kosztowności zostaną uszkodzone lub zgubione podczas transportu. Wydaj pieniądze, aby ubezpieczyć swoje towary podczas przenoszenia do nowego pustego gniazda. Wiele firm przeprowadzkowych oferuje takie polisy i są one warte dodatkowych dodatkowych wydatków.Właściciele małych firm muszą ubezpieczyć coś więcej niż tylko budynek, w którym prowadzą działalność. Muszą również ubezpieczyć wszelkie specjalne narzędzia lub sprzęt używany w prowadzeniu działalności. Sprzęt i narzędzia właściciela firmy są uważane za własność osobistą i zwykle nie są objęte zakresem ubezpieczenia większości polis odpowiedzialności cywilnej firmy. Dlatego muszą być chronione przed utratą, kradzieżą lub zniszczeniem odrębną polisą.Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie. Twoje potrzeby ubezpieczeniowe i uzyskiwanie najlepszych ofert

Ubezpieczenie powinno obejmować wszelkie szkody, które Twoi pracownicy mogą przypadkowo wyrządzić Twoim klientom, a także wartość budynku i inwentarza.

Ubezpieczenie małej firmy może być dość drogie, ale jest absolutnie konieczne.Upewnij się, że czerpiesz jak najwięcej z roszczenia ubezpieczeniowego, niezwłocznie zgłaszając roszczenie. Jeśli Twoja firma ubezpieczeniowa poprosi Cię o dodatkowe informacje, odpowiedz na ich prośbę tak szybko i wyczerpująco, jak to możliwe. Jeśli poproszą Cię o informacje, których nie powinieneś ich podawać, poinformuj ich o tym w szybkim, uprzejmym liście.Zanim sam zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia, rozważ przynajmniej konsultację z profesjonalistą ubezpieczeniowym. On lub ona może pomóc Ci doradzić w kwestiach, których być może nawet nie brałeś pod uwagę lub które są zbyt techniczne, aby laik mógł je zrozumieć. Specjalista ubezpieczeniowy sprawdzi Twoje finanse, obszary ryzyka, wiek i stan rodzinny, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni poziom ubezpieczenia.Jeśli ustaliłeś, że potrzebujesz więcej niż obecny zakres, rozważ objęcie pasażera obecną polisą zamiast kupowania czegoś nowego. Dodanie jeźdźca będzie generalnie tańsze niż nowa polisa i łatwiejsze w zarządzaniu. Jeśli jednak jesteś zdrowy i wciąż młody, warto się rozejrzeć.Zawsze odrabiaj pracę domową. Upewnij się, że firma ubezpieczeniowa i broker, z którymi planujesz współpracować, są licencjonowane, ubezpieczone i objęte państwowym funduszem gwarancyjnym. Komisarz lub departament ds. ubezpieczeń w Twoim stanie może dostarczyć te informacje za darmo. Gwarantuje to, że w przypadku niewykonania zobowiązania przez firmę ubezpieczeniową, Twoje roszczenie będzie nadal wypłacane.Jak wspomniano na początku tego artykułu, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o ubezpieczenie. Posiadanie właściwych informacji jest niezbędne do podejmowania właściwych decyzji! Teraz, gdy masz już kilka świetnych porad dotyczących ubezpieczenia, możesz podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące swoich polis. Zaplanuj na nieoczekiwane! Gdy coś pójdzie nie tak, może to zmienić świat!

Udostępnij

O autorze